Každodenní péče o pleť

Užijte si domácí péči o sebe sama s kosmetikou z mořských řas a esenciálními oleji. My, jako ženy, jsme velmi často zaneprázdněné prací v zaměstnání, hned potom prací v domácnosti a často péčí o děti a své blízké. Samy sebe stavíme až na poslední místo. Proto nám už nezbývá čas zajít do fitka, relaxovat na wellnes nebo alespoň na ošetření pleti ke kosmetičce. 

S naší škálou produktů každodenní péči o pleť i tělo zvládnete snadno. Už třeba jen při použití očního gelu, budete vypadat odpočinutější. 
Ale nepřeskakujme. 


Aromaterapie

Nejdříve je potřeba se trochu zastavit a zklidnit. S tím vám pomohou naše pokojové spreje, svíčky nebo difuzéry. Vybírat můžete z pěti vůní bílý len, jasmín, neroli, ylang ylang, lemongrass.

 

Čistota 

Následně je potřeba se odlíčit, umýt a vyčistit a pleť, obličej a dekolt. Vhodnou volbou je čistící mléko s okurkou a šalvějí.

Pak, pokud máte trochu více času, můžete zařadit i meruňkový peeling. A následně avokádovou masku

 

Hydratace a výživa

Potom je ideální použít krém na obličej, a to buď nočním se šesti esenciálními oleji a nebo kolagenovým krémem. Kolagen je zde rostlinný
z akácie senegalské. Krém volte dle pleti - zralejší, problematická, ... .

A jako třešničku na dortu použijte sérum s kyselinou hyaluronovou,  je na olejové bázi a dokáže v pleti uzamknout krém pro hlubokou hydrataci. Sérum má příjemnou vůni ylang ylang.