Domácí wellness s Green Angel

Podzimní sychravo je už v plném proudu a nám ženám je často chladno nebo přímo zima, počasí je vlezlé a jak se říká, leze pod kabát. 
Mnoho z nás také nemá času nazbyt, a tak se prostě odflákneme - ať už jde o o jídlo, péči o pleť nebo jinou aktivitu pro sebe sama. 
Nicméně, pokud jste ochotné si vyšetřit alespoň hodinku času, někdy o víkendu, nebo večer, máme pro vás Tip na domácí wellness. Ušetříte čas i peníze a přeci vám to něco dá. Naše kosmetika nabízí hned několik produktů, které vás budou rozmazlovat a budete se po nich cítit jako znovuzrozená.

Užijte si domácí wellness s kosmetikou z mořských řas a esenciálními oleji

Pokud máte doma vanu, je ideální začít koupelí. Do horké vany dejte sůl do koupele s mořskými řasami s eukalyptem a mátou peprnou nebo sůl do koupele s mořskými řasami s levandulí a pomerančem. Záleží, co vám bude více vonět, ale krom účinků řas a soli zde přichází k dobru i účinek aromaterapie z vonných olejů. 

Kdo doma vanu nemá, může koupel nahradit sprchou se sprchovým gelem z mořských řas s levandulí a mandarinkou a rovnou přejít k peelingu. V naší řadě máme dva, SUNRISE MAGIC – opojná vůně citrónu a grapefruitu, SUNSET HEAVEN – ucítíte levanduli, jalovec, tymián, krouživými pohyby promasírujte pokožku na těle. Peelingy jsou na olejové bázi s mořskou solí a mořskými řasami.

Následovat může a nemusí zábal z mořské řasy, kelpu. Má detoxikační a zároveň vyživují vlastnosti. 
A po důkladném omytí pokožky je na řadě buď tělový krém z mořských řas s Ylang Ylang, jasmínem a neroli nebo tělový arganový olej s neroli a gerániem. Pokud byste chtěli něco spíše svěžejšího a lehčího, doporučujeme tělové mléko z mořských řas s neroli a heřmánkem.

Celý tento wellness rituál můžete podpořit příjemnými pokojovými vůněmi, máme je jako svíčky, pokojové spreje nebo difuzéry. Vůni, které nabízíme je pět, takže snad každá z vás si vybere, co je jí příjemné: bílý len, jasmín, neroli, Ylang Ylang, lemongrass.


Doufáme, že si v domácím wellness odpočinete, naberete sílu a zregenerujete i nervy, příjemně se zrelaxujete a s chutí se pustíte do dalších podzimním či zimních dnů.