Pleťový peeling z mořských řas a meruňkou

Značka: Green Angel

Luxusní pleťový peeling v kombinaci mořských řas spolu s dalšími ingrediencemi, pracující na principu přírodních brusných částeček, jako by vaši pokožku čistily miniaturní přírodní kartáčky. Přírodní olivová jadérka šetrně uvolňují a odstraňují odumřelé kožní buňky, nečistoty a přebytky mazu, který může zanášet póry a umožňují vaší pokožce volně dýchat. Vysoce šetrná peelingová masáž ji omladí, osvěží, prokrví, vyčistí póry a vrátí jí mladistvý vzhled. Pleť lépe přijímá prospěšné látky z pečujících přípravků. Navíc připraví půdu pro stejnoměrné opálení jak na sluníčku, tak v soláriu.  Jemně vmasírujte a opláchněte vlažnou vodou.  Již po prvním použití jsou znatelné výsledky.

Dostupnost Skladem
Kód: 69
650 Kč
Pleťový peeling z mořských řas a meruňkou
Značka: Green Angel
4 mořské řasy
4 mořské řasy
ručně sbírané
Irská kosmetika
Irská kosmetika
dbá na ochranu přírody
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
i lékárny
Vzácné esenciální oleje
Vzácné esenciální oleje
a rostlinné extrakty

Meruňkový olej

je vhodný k ošetření suché a citlivé pokožky, zejména kvůli vysokému obsahu mastných kyselin a vitamínů, které obsahuje. Důležitou složkou je vitamín E, který zklidňuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí. Olej má také protizánětlivé účinky a využívá se k léčbě akné, ekzémů a lupénky. Olej se sámo sobě velice dobře roztírá, rychle vstřebává do pokožky, působí proti bolesti, zánětu a nemá dráždivý účinek, proto je ideální i jako masážní olej . Má skvělé čístící vlastnosti.

 

Esenciální oleje/klíčové ingredience:
Meruňkový a sójový olej, rozmělněná olivová jádra, Vitamin E, Glycerin, extrakt z organických irských mořských řas , extrakt z mořské levandule.

 

Neobsahuje parabeny, sulfáty, silikony, minerální oleje, chemická barviva, živočišné deriváty nebo GMO, netestováno na zvířatech.

Green Angel

Irská přírodní kosmetika Green Angel se vyznačuje funkční kombinací ručně sbíraných řas a vzácných éterických olejů. Zakladatelé společnosti manželé Mitchellovi si dali za cíl vytvořit nejen kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vyhovovat potřebám suché a citlivé pleti, ale chtěli nabízet produkty, které budou zákazníky přesvědčovat svými výsledky. Při tvorbě produktů vycházejí z tradic dvou starověkých metod – Thalassoterapie (použití mořské vody a mořských řas) a aromaterapie (použití éterických olejů), které kombinují s posledními vědeckými výzkumy.

Všechny produkty jsou založené na extraktu 4 druhů ručně sbíraných řas, které jsou zdrojem velkého množství vitamínů, minerálů, tolik prospěšných pro naši pokožku. Ty jsou doplněné o další přírodní složky a prémiové éterické oleje, tak aby plnily náročné požadavky každého typu pleti.

Blahodárných účinků mořských řas na pleť si zakladatel Chris Mitchell byl vědom od dětství. Jako malý kluk trávil hodiny sběrem řas na pobřeží. Jeho matka mu vždy zdůrazňovala, jak je důležité neodtrhávat řasy z horniny, ke které jsou přichyceny, ale opatrně je odříznout, tak aby část stélky zůstala a řasa se mohla sama zregenerovat. Doma pak nasbírané řasy sušili a pražili nebo používali do koupele. Svoji sílu Chrisovi ukázaly ve chvíli, kdy za pomoci obkladů z řas pomohl otci vyléčit zraněnou nohu po úrazu na motorce.

Od založení společnosti v roce 2006 získaly produkty Green Angel mnohá prestižní ocenění a především vynikající zpětnou vazbu od zákazníků, slavných osobností i odborníků v oboru péče o pleť, která je pro Chrise a jeho manželku Mary tím nejdůležitějším měřítkem. Jak sami říkají: „Nechceme prodávat dobré produkty, ale výjimečné“.

Jedním z nejoceňovanějších produktů je luxusní tělový peeling Sunrise Magic, který kombinuje řasy, irskou atlantskou mořskou sůl, bio arganový, grapefruitový a citronový olej a extrakt z mořské levandule a tymiánu.

Společnost Green Angel velmi dbá na ochranu životního prostředí. Neustále hledá možnosti jak snížit naši uhlíkovou stopu. Společnost používá k výrobě svých produktů jenom plasty a obaly , které jsou snadno recyklovatelné.

Další iniciativa společnosti Green Angel na ochranu životního prostředí je její zapojení do číštění irské pláže u města Bray, které je předměstí Dublinu. Zaměstnanci společnosti Green Angel se každoročně zapojují do těchto akcí. Ke sběru odpadu byli použity kompostovatelné tašky.

Exkluzivně k zakoupení zde na webu, nebo v kamenné prodejně.