Dárková sada šampón + kondicionér

Značka: Green Angel

Love Your Hair je naše nová sada, která obsahuje šampón z mořských řas s levandulí a neroli + kondicionér z mořských řas a neroli.

Vlasový šampon z mořských řas regeneruje vlasové vlákno a šetrně pečuje o pokožku hlavy. Zamezuje tvorbě lupů, vypadávání a lámání vlasů, snižuje svědění pokožky. Komplex mořských řas vlasy posiluje, vyživuje a zajišťuje pružnost. Urychluje jejich růst, a to díky odstranění odumřelých buněk. Tím zajistí průnik živin a nové vlasy mohou na povrch. Šampon vymyje styligové přípravky a usazené kovy. Dalším jeho velkým benefitem je úžasná vůně. 

Kondicionér s mořskými řasami a esenciálními oleji, pomáhá hluboce hydratovat, vyživovat a regenerovat. Napomáhá i regeneraci poškozeného vlasu, které způsobují chemické úpravy a stylingové produkty. Používat by se měl po každém mytí vlasů. Šampon otevírá vlasovou strukturu a kondicionér vlas uzavírá a uhlazuje. Zamezuje mechanickému poškození a zanechává vlasy jemné, snadněji rozčesatelné.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 255
690 Kč
Dárková sada šampón + kondicionér
Značka: Green Angel
4 mořské řasy
4 mořské řasy
ručně sbírané
Irská kosmetika
Irská kosmetika
dbá na ochranu přírody
kamenné prodejny
Kamenné prodejny
i lékárny
Vzácné esenciální oleje
Vzácné esenciální oleje
a rostlinné extrakty

Složení šampónu 

Irské mořské řasy, olej z květů levandule, mandarinkový olej, olej z neroli, extrakt tymiánu, extrakt z mořské levandule

Použití

Naneste na mokré vlasy, jemně masírujte do krémové pěny a poté opláchněte vlažnou vodou.

 

Složení kondicionéru

Irské mořské řasy, levandulový olej, mandarinkový olej, olej z neroli, extrakt z tymiánu, extrakt z mořské levandule

 

Použití

Naneste na čerstvě umyté vlasy. Masírujte od kořínků ke konečkům. Počkejte několik minut a poté opláchněte.     
Náš TIP: nechejte působit delší dobu jako masku. Složky se aktivují teplem, doporučujeme proto hřívu po nanesení přípravku zabalit do fólie a přes ni ručník. Neměla by se aplikovat příliš často, maximálně 1x týdně.   

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vlasy
Množství: 400 ml

Green Angel

Irská přírodní kosmetika Green Angel se vyznačuje funkční kombinací ručně sbíraných řas a vzácných éterických olejů. Zakladatelé společnosti manželé Mitchellovi si dali za cíl vytvořit nejen kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vyhovovat potřebám suché a citlivé pleti, ale chtěli nabízet produkty, které budou zákazníky přesvědčovat svými výsledky. Při tvorbě produktů vycházejí z tradic dvou starověkých metod – Thalassoterapie (použití mořské vody a mořských řas) a aromaterapie (použití éterických olejů), které kombinují s posledními vědeckými výzkumy.

Všechny produkty jsou založené na extraktu 4 druhů ručně sbíraných řas, které jsou zdrojem velkého množství vitamínů, minerálů, tolik prospěšných pro naši pokožku. Ty jsou doplněné o další přírodní složky a prémiové éterické oleje, tak aby plnily náročné požadavky každého typu pleti.

Blahodárných účinků mořských řas na pleť si zakladatel Chris Mitchell byl vědom od dětství. Jako malý kluk trávil hodiny sběrem řas na pobřeží. Jeho matka mu vždy zdůrazňovala, jak je důležité neodtrhávat řasy z horniny, ke které jsou přichyceny, ale opatrně je odříznout, tak aby část stélky zůstala a řasa se mohla sama zregenerovat. Doma pak nasbírané řasy sušili a pražili nebo používali do koupele. Svoji sílu Chrisovi ukázaly ve chvíli, kdy za pomoci obkladů z řas pomohl otci vyléčit zraněnou nohu po úrazu na motorce.

Od založení společnosti v roce 2006 získaly produkty Green Angel mnohá prestižní ocenění a především vynikající zpětnou vazbu od zákazníků, slavných osobností i odborníků v oboru péče o pleť, která je pro Chrise a jeho manželku Mary tím nejdůležitějším měřítkem. Jak sami říkají: „Nechceme prodávat dobré produkty, ale výjimečné“.

Jedním z nejoceňovanějších produktů je luxusní tělový peeling Sunrise Magic, který kombinuje řasy, irskou atlantskou mořskou sůl, bio arganový, grapefruitový a citronový olej a extrakt z mořské levandule a tymiánu.

Společnost Green Angel velmi dbá na ochranu životního prostředí. Neustále hledá možnosti jak snížit naši uhlíkovou stopu. Společnost používá k výrobě svých produktů jenom plasty a obaly , které jsou snadno recyklovatelné.

Další iniciativa společnosti Green Angel na ochranu životního prostředí je její zapojení do číštění irské pláže u města Bray, které je předměstí Dublinu. Zaměstnanci společnosti Green Angel se každoročně zapojují do těchto akcí. Ke sběru odpadu byli použity kompostovatelné tašky.

Exkluzivně k zakoupení zde na webu, nebo v kamenné prodejně.