Dárková sada Collagen

Značka: Green Angel

Krém s mořskými řasami a kolagenem

Velmi prodávaný produkt společnosti Green Angel. Krém obsahuje rostlinný kolagen a 4 druhy ručně sklizených mořských řas. Řasy dodávají pleti vitamíny, minerály a antioxidanty.  Jsou také bohaté na draslík, vápník, jód, hořčík a železo. Řasy jsou jedním z mála rostlinných zdrojů vitamínu B. Je  obohacen také o vitamín E. Krém velmi dobře dokáže vyhladit již vzniklé vrásky a účinně předcházet vzniku vrásek nových.

 

Noční krém s mořskými řasami a šesti esenciálními oleji

Přírodní luxusní noční krém z mořských řas je unikátně složený, tak aby maximálně podporoval systém obnovy pleti během celé noci. Obsahuje 4 ručně sklizené organické irské mořské řasy, esenciální oleje a směs jalovce, brutnáku lékařského, neroli, levandule, santalového dřeva, heřmánku a kadidla. Krém chrání, vyživuje, napomáhá hydratovat a zlepšovat elasticitu kůže. Bojuje proti viditelnému stárnutí kůže.

 

 

Dostupnost Skladem
1 490 Kč
Dárková sada Collagen
Značka: Green Angel
pro collagen den a noc 2
Tip

Esenciální oleje/klíčové složky - kolagenový krém

Irské mořské řasy, mandlový olej, olej z hroznových jader, včelí vosk, akácie senegalská (kolagen), extrakt z divokého tymiánu,
extrakt z květů levandule, extrakt z kořene ženšenu, extrakt z kostivalu lékařského, heřmánek, extrakt z mořské levandule.

Více o produktu zde.

 

Esenciální oleje/klíčové složky - noční krém

Irské mořské řasy, olej z brutnáku lékařského, slunečnicový olej, mandlový olej,
olej z indiánského santalového dřeva, kadidlový olej, jalovcový olej z bobulí, neroli olej, extrakt z levandule, extrakt z květů heřmánku,
extrakt z kořene ženšenu, extrakt z kořene kostivalu, tymián, aloe vera

Neobsahuje parabeny, sulfáty, silikony, minerální oleje, chemická barviva, živočišné deriváty nebo GMO, netestováno na zvířatech.

Více o produktu zde.

Green Angel

Irská přírodní kosmetika Green Angel se vyznačuje funkční kombinací ručně sbíraných řas a vzácných éterických olejů. Zakladatelé společnosti manželé Mitchellovi si dali za cíl vytvořit nejen kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vyhovovat potřebám suché a citlivé pleti, ale chtěli nabízet produkty, které budou zákazníky přesvědčovat svými výsledky. Při tvorbě produktů vycházejí z tradic dvou starověkých metod – Thalassoterapie (použití mořské vody a mořských řas) a aromaterapie (použití éterických olejů), které kombinují s posledními vědeckými výzkumy.

Všechny produkty jsou založené na extraktu 4 druhů ručně sbíraných řas, které jsou zdrojem velkého množství vitamínů, minerálů, tolik prospěšných pro naši pokožku. Ty jsou doplněné o další přírodní složky a prémiové éterické oleje, tak aby plnily náročné požadavky každého typu pleti.

Blahodárných účinků mořských řas na pleť si zakladatel Chris Mitchell byl vědom od dětství. Jako malý kluk trávil hodiny sběrem řas na pobřeží. Jeho matka mu vždy zdůrazňovala, jak je důležité neodtrhávat řasy z horniny, ke které jsou přichyceny, ale opatrně je odříznout, tak aby část stélky zůstala a řasa se mohla sama zregenerovat. Doma pak nasbírané řasy sušili a pražili nebo používali do koupele. Svoji sílu Chrisovi ukázaly ve chvíli, kdy za pomoci obkladů z řas pomohl otci vyléčit zraněnou nohu po úrazu na motorce.

Od založení společnosti v roce 2006 získaly produkty Green Angel mnohá prestižní ocenění a především vynikající zpětnou vazbu od zákazníků, slavných osobností i odborníků v oboru péče o pleť, která je pro Chrise a jeho manželku Mary tím nejdůležitějším měřítkem. Jak sami říkají: „Nechceme prodávat dobré produkty, ale výjimečné“.

Jedním z nejoceňovanějších produktů je luxusní tělový peeling Sunrise Magic, který kombinuje řasy, irskou atlantskou mořskou sůl, bio arganový, grapefruitový a citronový olej a extrakt z mořské levandule a tymiánu.

Společnost Green Angel velmi dbá na ochranu životního prostředí. Neustále hledá možnosti jak snížit naši uhlíkovou stopu. Společnost používá k výrobě svých produktů jenom plasty a obaly , které jsou snadno recyklovatelné.

Další iniciativa společnosti Green Angel na ochranu životního prostředí je její zapojení do číštění irské pláže u města Bray, které je předměstí Dublinu. Zaměstnanci společnosti Green Angel se každoročně zapojují do těchto akcí. Ke sběru odpadu byli použity kompostovatelné tašky.

Exkluzivně k zakoupení zde na webu, nebo v kamenné prodejně.