Jaro je tady, jak správně pečovat o pleť?

Jaro je tady a pokožka se nám povedla po zimních měsících opět hydratovat. Komu se to ještě nepovedlo, poradím, dopřejte pokožce hloubkovou hydrataci. Napomůže k celkové regeneraci a nastartování metabolismu. Důležité pro její obnovu a správnou funkci je doplnění chybějících aminokyselin, antioxidantů, minerálů a vitamínů. Doporučuji čtyři produkty od Green Angel, které Vám tohle opravdu zaručí.

1) Čistící mléko s okurkou a šalvějí - odlíčí make-up a vyčistí pleť. Používá se, i když se nelíčíte. Tady dělá chybu spousta žen, které si myslí, že stačí voda, nestačí. Nevyčistí zanesené póry, kožní maz z pórů pokožky, ani nečistoty nachytané z ovzduší a další.
Můj tip, jak používat čistící mléko: ráno a večer 1x zmáčknout pumpičku, množství je nastavené akorát na celý obličej, jemně promasírovat celý obličej včetně očí, ano, může se i na oči, poté smýt vodou. Pokožka je po mlíčku vyčištěná - díky šalvěji, hydratovaná - díky okurce a
zvláčněná - díky mořským řasám.

2) Sérum s kyselinou hyaluronovou - teď je na řadě hloubková hydratace. Sérum obsahuje 5% síťových kuliček kyseliny hyaluronové (pro- kolagenové složky Hyaluronic Filling Spheres). Je to jedno z nejsilnějších sér na trhu vůbec. Má kapátko, díky kterému je velice snadná aplikace. Postačí vám kapka o velikosti hrášku na celý obličej krk a dekolt. 

3) Kolagenový krém - kolagen se nachází přirozeně v pleti, který se vytrácí po 35. roce života. Tenhle krém se stal doslova mým parťákem. Obsahuje přírodní kolagen z rostliny akácie senegalské. Redukuje již vzniklé vrásky a zamezuje tvorbě nových. Vypíná pleť, dodává hloubkou výživu a hydrataci. Používá se ráno a večer na obličej, krk a dekolt.

4) Oční gel s aloe - je miláček nás všech, které už ho vlastníme. Umí si poradit s každým častým problémem jako jsou: vrásky, linky, tmavé kruhy pod očima, zpevňuje povislá víčka, pomáhá při unavených, suchých, zarudlých očích. Léčí ekzémy, záněty a otoky. Jeho tajemnou zbraní je kombinace mořských řas, aloe vera, vilínu, zimolezu, levandule a tymiánu. Používá se ráno a večer.
Můj tip: dát přes léto do lednice. Nejen klienti, kteří sedí velkou část dne u PC, si ho oblíbili. Okamžitě úžasně osvěží a uleví očím.
Bonus! Je v balení 30ml. Dá se použít jako maska na oči a rty na 10-15minut a poté smýt vodou.

5) Voda - v neposlední řadě je nutné zmínit pitný režim, pokožka Vám za to bude vděčná a její výsledky uvidíte zanedlouho.

 

Martina Třísková, kosmetička, odborná konzultantka Green Angel, maminka dvou dětí. V oboru jsem více jak 12 let.