DNES k nákupu nad 2 000 Kč dárek, krém na ruce nebo tuhé mýdlo.

Spiced Orange voňavá dárková sada

Značka: Green Angel

Představujeme zcela novou dárkovou sadu Green Angel Spiced Orange, kořeněný pomeranč.
Tato nádherná sada obsahuje pokojový sprej Spiced Orange pokojový sprej, Spiced Orange difuzér a Spiced Orange svíčku.
Sada s vůní kořeněného pomeranče naplní váš prostor útulnou a uklidňující vůní a vytvoří ideální prostředí pro relaxaci.
Je také ideálním dárkem pro vaše blízké.

Dostupnost Skladem
1 400 Kč
Spiced Orange voňavá dárková sada
Značka: Green Angel
Dárková sada s vůní kořenění pomeranč
Novinka

Dárková sada Spiced Orange (kořeněný pomeranč) obsahuje:

- Pokojový sprej Spiced Orange 100 ml

- Spiced Orange difuzér 100ml

- Svíčka kořeněná pomerančová 160 ml

 

Varování:
- Vyhněte se rozprašování pokojového spreje v blízkosti otevřeného ohně nebo citlivých povrchů.
- Udržujte difuzér mimo dosah dětí a domácích zvířat a vyhněte se kontaktu s očima a pokožkou.
- Nikdy nenechávejte svíčku bez dozoru a umístěte ji na tepelně odolný povrch.

 

Obsahuje:

alfa-hexylcinnamaldehyd, 2-Benzylidenheptanal, Nerol, benzyl-salicylát, linalool, CITRONELLOL, eugenol, ACETATE PTBCH, Methyl-beta-ionon, Undec-10-enal, 2-methylundecanal, Cinnamylaldehyd, Piperamylalkohol, Piperamylalkohol, Piperamylalkohol, Piperamylalkohol. , ISOEUGENOL, cis-4-(isopropyl)cyklohexanmethanol, Hivernal, alfa-methyl ionon

Green Angel

Irská přírodní kosmetika Green Angel se vyznačuje funkční kombinací ručně sbíraných řas a vzácných éterických olejů. Zakladatelé společnosti manželé Mitchellovi si dali za cíl vytvořit nejen kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vyhovovat potřebám suché a citlivé pleti, ale chtěli nabízet produkty, které budou zákazníky přesvědčovat svými výsledky. Při tvorbě produktů vycházejí z tradic dvou starověkých metod – Thalassoterapie (použití mořské vody a mořských řas) a aromaterapie (použití éterických olejů), které kombinují s posledními vědeckými výzkumy.

Všechny produkty jsou založené na extraktu 4 druhů ručně sbíraných řas, které jsou zdrojem velkého množství vitamínů, minerálů, tolik prospěšných pro naši pokožku. Ty jsou doplněné o další přírodní složky a prémiové éterické oleje, tak aby plnily náročné požadavky každého typu pleti.

Blahodárných účinků mořských řas na pleť si zakladatel Chris Mitchell byl vědom od dětství. Jako malý kluk trávil hodiny sběrem řas na pobřeží. Jeho matka mu vždy zdůrazňovala, jak je důležité neodtrhávat řasy z horniny, ke které jsou přichyceny, ale opatrně je odříznout, tak aby část stélky zůstala a řasa se mohla sama zregenerovat. Doma pak nasbírané řasy sušili a pražili nebo používali do koupele. Svoji sílu Chrisovi ukázaly ve chvíli, kdy za pomoci obkladů z řas pomohl otci vyléčit zraněnou nohu po úrazu na motorce.

Od založení společnosti v roce 2006 získaly produkty Green Angel mnohá prestižní ocenění a především vynikající zpětnou vazbu od zákazníků, slavných osobností i odborníků v oboru péče o pleť, která je pro Chrise a jeho manželku Mary tím nejdůležitějším měřítkem. Jak sami říkají: „Nechceme prodávat dobré produkty, ale výjimečné“.

Jedním z nejoceňovanějších produktů je luxusní tělový peeling Sunrise Magic, který kombinuje řasy, irskou atlantskou mořskou sůl, bio arganový, grapefruitový a citronový olej a extrakt z mořské levandule a tymiánu.

Společnost Green Angel velmi dbá na ochranu životního prostředí. Neustále hledá možnosti jak snížit naši uhlíkovou stopu. Společnost používá k výrobě svých produktů jenom plasty a obaly , které jsou snadno recyklovatelné.

Další iniciativa společnosti Green Angel na ochranu životního prostředí je její zapojení do číštění irské pláže u města Bray, které je předměstí Dublinu. Zaměstnanci společnosti Green Angel se každoročně zapojují do těchto akcí. Ke sběru odpadu byli použity kompostovatelné tašky.

Exkluzivně k zakoupení zde na webu, nebo v kamenné prodejně.