Hyaluronic & Collagen Gift Set

Značka: Green Angel

To nejlepší z irské přírody pro stále mladistvou pleť
V Green Angel věříme, že pravá síla je ukryta v přírodě a přesně to vkládáme i do našich
produktů. Pro vánoční období jsme proto sestavili limitovanou edici pečující anti-age
kosmetiky, aby si každý mohl dopřát mladistvou, sametově jemnou, vyživenou a bezchybnou
pleť.

Dostupnost Vyprodáno
2 550 Kč –39 % 1 550 Kč
Hyaluronic & Collagen Gift Set
Značka: Green Angel
hyauronova sada green angel
2 550 Kč –39 %


Do speciálnísady jsme proto vložili nejvíce ceněné produkty a její cenu jsme stlačili až na samotné minimum, aby si ji mohl dopřát opravdu každý. V sadě tak naleznete Přírodní pleťový krém (50 ml) z irských mořských řas a kolagenu, Pro-Collagen Serum (30 ml) s hyaluronovými kuličkami a Čisticí pleťové mléko (200 ml) s okurkou a šalvějí.
Sada, která bude každou pleť doslova hýčkat a rozmalovat a povýší kosmetikou péči na exkluzivní rituál, je založena na těch nejlepších účinných látkách z panenské irské přírody. V jednotlivých přípravcích tak naleznete jedinečné a vysoce ceněné irské mořské řasy, ale i vitamíny nebo výtažky z rostlin a bylin z nedotčené přírody. Sada se stane ideálním dárkem pro všechny, kteří hledají skutečnou kvalitu, luxus i osobitý přístup v péči o pleť, založený na pravé síle přírody.

Green Angel

Irská přírodní kosmetika Green Angel se vyznačuje funkční kombinací ručně sbíraných řas a vzácných éterických olejů. Zakladatelé společnosti manželé Mitchellovi si dali za cíl vytvořit nejen kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vyhovovat potřebám suché a citlivé pleti, ale chtěli nabízet produkty, které budou zákazníky přesvědčovat svými výsledky. Při tvorbě produktů vycházejí z tradic dvou starověkých metod – Thalassoterapie (použití mořské vody a mořských řas) a aromaterapie (použití éterických olejů), které kombinují s posledními vědeckými výzkumy.

Všechny produkty jsou založené na extraktu 4 druhů ručně sbíraných řas, které jsou zdrojem velkého množství vitamínů, minerálů, tolik prospěšných pro naši pokožku. Ty jsou doplněné o další přírodní složky a prémiové éterické oleje, tak aby plnily náročné požadavky každého typu pleti.

Blahodárných účinků mořských řas na pleť si zakladatel Chris Mitchell byl vědom od dětství. Jako malý kluk trávil hodiny sběrem řas na pobřeží. Jeho matka mu vždy zdůrazňovala, jak je důležité neodtrhávat řasy z horniny, ke které jsou přichyceny, ale opatrně je odříznout, tak aby část stélky zůstala a řasa se mohla sama zregenerovat. Doma pak nasbírané řasy sušili a pražili nebo používali do koupele. Svoji sílu Chrisovi ukázaly ve chvíli, kdy za pomoci obkladů z řas pomohl otci vyléčit zraněnou nohu po úrazu na motorce.

Od založení společnosti v roce 2006 získaly produkty Green Angel mnohá prestižní ocenění a především vynikající zpětnou vazbu od zákazníků, slavných osobností i odborníků v oboru péče o pleť, která je pro Chrise a jeho manželku Mary tím nejdůležitějším měřítkem. Jak sami říkají: „Nechceme prodávat dobré produkty, ale výjimečné“.

Jedním z nejoceňovanějších produktů je luxusní tělový peeling Sunrise Magic, který kombinuje řasy, irskou atlantskou mořskou sůl, bio arganový, grapefruitový a citronový olej a extrakt z mořské levandule a tymiánu.

Společnost Green Angel velmi dbá na ochranu životního prostředí. Neustále hledá možnosti jak snížit naši uhlíkovou stopu. Společnost používá k výrobě svých produktů jenom plasty a obaly , které jsou snadno recyklovatelné.

Další iniciativa společnosti Green Angel na ochranu životního prostředí je její zapojení do číštění irské pláže u města Bray, které je předměstí Dublinu. Zaměstnanci společnosti Green Angel se každoročně zapojují do těchto akcí. Ke sběru odpadu byli použity kompostovatelné tašky.

Exkluzivně k zakoupení zde na webu, nebo v kamenné prodejně.