Dárková sada Pure Indulgence „Top-to-Toe“

Značka: Green Angel

Krásný dárek, který se skládá z následujících čtyř produktů uspořádaných v luxusní dárkové tašce Green Angel.

 

  1. Green Angel tělový peeling s přírodní solí, citronem a grapefruitovými esenciálními oleji
  2. Green Angel krém na ruce s vitamínem E a Neroli
  3. Green Angel krém na nohy s peprmintem a čajovníkem
  4. Tělový krém s Jasmínem a Ylang Ylang
Dostupnost Skladem
2 700 Kč
Dárková sada Pure Indulgence „Top-to-Toe“
Značka: Green Angel

Esenciální oleje / aktivní složky

Krém na ruce  – levandule, neroli a mandarinkové oleje, sladký mandlový olej, vitamín E, heřmánek, kostival a ženšen výtažky, extrakty z irských mořských řas

 

Krém na nohy   – máta peprná a heřmánkový olej, olej ze sladkých mandlí, heřmánek, levandule, kostival a ženšen, výtažky z irských mořských řas, extrakt z mořských levandule, vitamín E

 

Tělový krém  – levandule, ylang ylang, neroli, mandarinka, jasmínový a sladký mandlový olej, heřmánek, levandule, kostival a ženšenové výtažky, výtažky z irských mořských řas

 

Tělový peeling  – řepkový a arganový olej, přírodní sůl, grapefruity a citronové oleje, extrakty z irských mořských řas, extrakt z mořské levandule, extrakt z tymiánu

 

Green Angel

Irská přírodní kosmetika Green Angel se vyznačuje funkční kombinací ručně sbíraných řas a vzácných éterických olejů. Zakladatelé společnosti manželé Mitchellovi si dali za cíl vytvořit nejen kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vyhovovat potřebám suché a citlivé pleti, ale chtěli nabízet produkty, které budou zákazníky přesvědčovat svými výsledky. Při tvorbě produktů vycházejí z tradic dvou starověkých metod – Thalassoterapie (použití mořské vody a mořských řas) a aromaterapie (použití éterických olejů), které kombinují s posledními vědeckými výzkumy.

Všechny produkty jsou založené na extraktu 4 druhů ručně sbíraných řas, které jsou zdrojem velkého množství vitamínů, minerálů, tolik prospěšných pro naši pokožku. Ty jsou doplněné o další přírodní složky a prémiové éterické oleje, tak aby plnily náročné požadavky každého typu pleti.

Blahodárných účinků mořských řas na pleť si zakladatel Chris Mitchell byl vědom od dětství. Jako malý kluk trávil hodiny sběrem řas na pobřeží. Jeho matka mu vždy zdůrazňovala, jak je důležité neodtrhávat řasy z horniny, ke které jsou přichyceny, ale opatrně je odříznout, tak aby část stélky zůstala a řasa se mohla sama zregenerovat. Doma pak nasbírané řasy sušili a pražili nebo používali do koupele. Svoji sílu Chrisovi ukázaly ve chvíli, kdy za pomoci obkladů z řas pomohl otci vyléčit zraněnou nohu po úrazu na motorce.

Od založení společnosti v roce 2006 získaly produkty Green Angel mnohá prestižní ocenění a především vynikající zpětnou vazbu od zákazníků, slavných osobností i odborníků v oboru péče o pleť, která je pro Chrise a jeho manželku Mary tím nejdůležitějším měřítkem. Jak sami říkají: „Nechceme prodávat dobré produkty, ale výjimečné“.

Jedním z nejoceňovanějších produktů je luxusní tělový peeling Sunrise Magic, který kombinuje řasy, irskou atlantskou mořskou sůl, bio arganový, grapefruitový a citronový olej a extrakt z mořské levandule a tymiánu.

Společnost Green Angel velmi dbá na ochranu životního prostředí. Neustále hledá možnosti jak snížit naši uhlíkovou stopu. Společnost používá k výrobě svých produktů jenom plasty a obaly , které jsou snadno recyklovatelné.

Další iniciativa společnosti Green Angel na ochranu životního prostředí je její zapojení do číštění irské pláže u města Bray, které je předměstí Dublinu. Zaměstnanci společnosti Green Angel se každoročně zapojují do těchto akcí. Ke sběru odpadu byli použity kompostovatelné tašky.

Exkluzivně k zakoupení zde na webu, nebo v kamenné prodejně.